Kern váhy
Sauter
Kern optics

O firmě KERN

KERN

Mechanikus Gottlieb KERN založil svou společnost v roce 1844 a vyrobil nejpřesnější váhy své doby. Jeho podnikání se stalo jádrem mezinárodně proslulé jihoněmecké výroby přesných vah.
 

175 let zkušeností a oddanost kvalitě umožnilo firmě KERN stát se specialisty v oblasti vážení. Firma KERN je nezávislý, středně velký rodinný podnik, v jeho 8. generaci, registrovaný v jižním Německu.

Společnost KERN je akreditována podle DIN ISO 9001: 2008 a je celosvětově aktivní.

Práce se společností KERN je snadná a její závazek uspokojovat zákazníky se nikdy nezastaví. Proto lze jejich kořeny vysledovat tak daleko v historii.

Objevte cestu KERN k úspěchu: rychlý - kompetentní - spolehlivý - všestranný!

UNIPRO-ALPHA

Již od počátku roku 2001, kdy došlo k vytvoření svébytné a nezávislé firmy s vlastním ekonomickým a právním statutem až do současnosti se aktivity společnosti UNIPRO-ALPHA C. S., spol. s r.o. zaměřují na spolupráci a zastupování výrobců  laboratorní, průmyslové a zdravotnické techniky s vynikajícím poměrem cena/výkon.

Do tohoto schematu zcela zapadají váhy, siloměry a mikroskopy Kern&Sohn GmbH.

Naším cílem je nabídnout zákazníkům vždy odpovídající řešení na základě požadavků, možností, norem a současného stavu techniky za odpovídající cenu.

Neváhejte se proto prosím na nás obrátit.